2014-09-01

Witamy na pokładzie, czyli fragment wystapienia Drugoklasistki na uroczystości inauguracyjnej:

Drodzy pierwszoklasiści! Kilka miesięcy temu podejmowaliście decyzję o wyborze szkoły, walczyliście o to, żeby zobaczyć swoje nazwisko na liście przyjętych do naszego grona. Udało się! Wakacje dobiegły jednak końca. Trzeba pożegnać letnie zakątki, słoneczne plaże, górskie szlaki i z wakacyjnych żaglówek przesiąść się na nowy statek…
Mam nadzieję, że nie przestraszę Was mówiąc, że wypływacie na szerokie wody, że czasem mocniej zawieje i trzeba się będzie dobrze trzymać burty. Mimo sztormów łapcie wiatr w żagle. Może uda się nawet chwycić za ster? Jedno jest pewne: obraliście właściwy kierunek, więc WITAMY NA POKŁADZIE ! Powodzenia!

Zapraszamy do spaceru po szkole, nie tylko wirtualnego.

Służymy wsparciem na starcie, czyli jak nie zgubić się w naszej szkole.