Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/21

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1

Koprowska Grażyna

język rosyjski

 

godz. przyjęć dyrektora

2

Domka-Popek Albina

biologia

 

godz. przyjęć wicedyrektora

3

Adamczak-Gilowska Maria

wych. do życia w rodzinie, biologia, przyroda

 

środa 12.10-12.55

4

Bernaś-Mizera Monika język angielski

1E

środa 11.15-12.00

5

Burzyński Marcin etyka

 

czwartek 16.35-17.15

6

Chmielewska Izabela biologia

3D

wtorek 9.15-10.00

7

Dobrzyńska Jolanta matematyka

 

wtorek 8.20-9.05

8

Foltyn Agnieszka

język angielski

 

środa 13.05-13.50

9

Fowles Agata

język angielski

 

środa 13.05-13.50

10

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

 

środa 14.05-14.50

11

Głowacz Przemysław

informatyka

 

wtorek 9.00-10.00

12

Gmerek Roman

podst. przedsiębiorczości,
informatyka, podst. ekonomii, ekon. w praktyce

1A

środa 13.05-13.50

13

Góral Dorota

język polski,
edukacja teatralna

1C

poniedziałek 13.05-13.50

14

Jankowska Małgorzata

matematyka

1D

czwartek 13.05-13.50

15

Jaszkowska Irena

historia,
historia i społeczeństwo

2GB

środa 11.15-12.00

16

Juszkiewicz Tomasz

język hiszpański

 

środa 8.20-9.05

17

Kaczycka Joanna

język angielski

3B

poniedziałek 9.15-10.00

18

Kamińska Anna

historia,
historia i społeczeństwo

3C

środa 11.15-12.00

19

Kołacz Elżbieta

multimedia

 

środa 10.30 - 11.15

20

Koprowska Ewa

chemia, przyroda, chemia w farmacji

2PC

wtorek 12.10-12.55

21

Krajewska Joanna

język rosyjski

 

poniedziałek 10.10-10.55

22

Krasowska Kinga

muzyka

 

wtorek 7.00-7.30

23

Lemański Stefan

edukacja
dla bezpieczeństwa

 

środa 12.00-12.45

24

Lipka Andrzej religia  

środa 15.00-15.45

25

Matynia-Waligóra Izabela

język niemiecki

3A

 

26

Mikołajczak Milena

język polski,
język łaciński w medycynie

1B

poniedziałek 14.05-14.50

27

Mionskowska Żaneta język hiszpański

 

piątek 11.15-12.00

28

Muńko Andrzej

religia

 

piątek 11.15-12.00

29

Niedbalska Agata

język polski

2GD

poniedziałek 10.10-10.55

30

Olsztyn Barbara

fizyka,
fizyka w medycynie

3E

piątek 8.20-9.05

31

Paetz Maria

chemia

 

poniedziałek 12.10-12.55

32

Pawłowicz Natalia fizyka

 

 

33

Perepeczo Grażyna

język niemiecki

 

wtorek 10.10-10.55

34

Pewna Hanna

geografia,
przyroda

2PA

poniedziałek 11.15-12.00

35

Przywecka Sylwia

matematyka

 

czwartek 13.05-13.50

36

Skoraszewski Mariusz

język francuski

 

wtorek 9.00-9.45

37

Sobański Krzysztof

wos, historia,
hist. i elem. prawa, hist. i społ.

2GC

piątek 10.10-10.55

38

Szemraj Przemysław

wychowanie fizyczne

 

poniedziałek 12.00-13.00

39

Szpulak Hanna język polski

2PB

wtorek 12.10-12.55

40

Szymura Barbara informatyka

 

środa 10.10-10.55

41

Tabaszewska Justyna matematyka

 

piątek 12.00-12.45

42

Tamborska Katarzyna

język angielski

3F

wtorek 11.15-12.00

43

Tuszyński Marek

wychowanie fizyczne

 

poniedziałek 10.00-11.00

44

Walczak Waldemar  matematyka

2PD

wtorek 8.20-9.05

45

Walkowiak Małgorzata geografia

 

czwartek 12.10-12.55

46

Wesołowska Iwona

wychowanie fizyczne

2GA

poniedziałek 9.15-10.55

47

Wnuk Kamil

edukacja filmowa, zajęcia art.

 

środa 10.00-10.45

48

Żywiczka Jacek

język angielski

 

wtorek 10.10-10.55

49 Dziatkiewicz Adam pedagog szkolny   godz. pracy pedagoga
50 Pniewska Barbara psycholog   godz. pracy psychologa
51 Woźniak Teresa bibliotekarz   godziny pracy biblioteki