2019-12-06

W tym roku szkolnym do walki o główne trofeum w postaci pucharu i złotych medali przystąpiło 18 drużyn.

Preeliminacje rozpoczęły się 11 października. Były to 2 spotkania, z których zwycięzcy przeszli do eliminacji. 17 października rozpoczęły się zmagania 16 zespołów. Do drugiej rundy przeszło 8 drużyn. Były to klasy: 1GD, 3E, 1GA, 2F, 3C, 2E, 3A i 2B. Po pełnych emocji spotkaniach do rundy trzeciej zakwalifikowały się cztery zespoły; uczniowie z klas 1GD, 2F, 2E oraz 3A. W półfinałach zwyciężyły zespoły z klasy 2F i 3A. W meczu o trzecie miejsce sukces odniosła klasa 1GD.

Mecz finałowy został rozegrany 6 grudnia podczas obchodów Dnia Patronki. Puchar z rąk pani Dyrektor odebrała drużyna męska z klasy 2F. Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Dominik Szymański z tej właśnie klasy. Na drugim stopniu podium stanęli uczniowie klasy 3A.

Wszystkim zespołom dziękujemy za uczestnictwo oraz gratulujemy waleczności i postawy fair play.