2019-09-02

Na przygotowanej przez klasy 2A i 2D uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2 września 2019 r. powitaliśmy przede wszystkim nowych uczniów Dwunastki. Słów wsparcia nie szczędziła im pani dyrektor Grażyna Koprowska. Oprócz Jej zachęty, by traktować naukę w naszej szkole jako okazję do spełniania marzeń i rozwijania pasji, usłyszeliśmy także Mikołaja Babiaka, który jako przewodniczący samorządu uczniowskiego deklarował serdeczne przyjęcie młodszych koleżanek i kolegów. Po wokalnym występie Zuzanny Mańkowskiej z klasy 2C pogoda zdecydowała się pokrzyżować plany grupie teatralnej z 3B i przerwać rozpoczęty przez nią krótki spektakl. Czekających na ciąg dalszy już wkrótce zaprosimy na to przedstawienie, w którym nasi uczniowie prezentowali się niedawno na Festiwalu Młoda Malta.