2018-09-26

Co roku pierwszy miesiąc nauki to czas na integrację pierwszoklasistów. Dlatego 21 września uczniowie sześciu klas pierwszych wyruszyli do Bednar, aby wziąć udział w tradycyjnym rajdzie. Jak zwykle za organizację zabawy odpowiadała klasa 2b, tym razem wcielając się w superbohaterów. Motywem przewodnim rajdu były filmowe klasyki. Organizatorzy wytypowali sześć dzieł („Ojca chrzestnego”, „Piratów z Karaibów, „Harry''ego Pottera”, „Gwiezdne wojny”, „Alicję z Krainy Czarów” oraz „Tytanika”) i zaplanowali wiele konkurencji z nimi związanych. Oceniali między innymi kostiumy prezentowane przez uczestników i zdolności aktorskie w odgrywanych filmowych scenach.

Uwzględnili także zaangażowanie się uczniów w zbiórkę przyborów szkolnych, które zostały przekazane na szczytny cel. Wszystkie klasy doskonale przygotowały się do zabawy i wyłonienie zwycięzcy było nie lada wyzwaniem, mimo że w skład jury wchodzili przecież sami superbohaterowie. Decyzją organizatorów rajdu zwyciężyła klasa 1b, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych klasowych sukcesów!