2018-12-07

7 grudnia 2018 roku w tradycyjny sposób uczciliśmy pamięć patronki naszego liceum – Marii Skłodowskiej-Curie. Podczas uroczystości zorganizowanej przez klasę 2D pierwszoklasiści, składając przysięgę na sztandar szkoły,  zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów XII LO. Obejrzeli także występ artystyczny uczniów klas 2B i 3B oraz zmagania naszych licealistów w turnieju wiedzy „1 z 12”, za którego przygotowanie odpowiedzialna była 2C.

Tego dnia doczekaliśmy się również rozstrzygnięcia szkolnego turnieju siatkówki. W meczu o trzecie miejsce klasa 2E pokonała 3D, a po zwycięstwo w finale sięgnęli uczniowie klasy 2A, pokonując weteranów naszych Szkolnych Mistrzostw   - drużynę 3A.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje.