2017-06-05

Mogą mówić, że jesteśmy wariatami. Jednak to my żyjemy całym sercem, mamy pasje, ambicje, marzenia ... Mamy cel.

Trzecia edycja Dni Ludzi z Pasją za nami! 23 Gości spoza szkoły, 11 spotkań warsztatowych, 12 filmów, kilkanaście rysunków i fotografii, wystawa „Powidoki z MegaBabką”, … Wydarzenie miało charakter otwarty dla całej społeczności szkolnej.

Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić prezentację Macieja Błaszczyka, naszego tegorocznego absolwenta, który przez 3 ostatnie lata opowiadał nam o wyhodowanych przez siebie roślinach w taki sposób, że brawa od publiczności zdawały się nie mieć końca, tak było też teraz!

Formuła wydarzenia umożliwiła:

• podzielenie się swoimi zainteresowaniami,
  • ujrzenie pasji w kontekście pracy zawodowej (dzięki zaproszonym gościom),
  • doświadczenie kontaktu z publicznością,
  • pozytywne zaistnienie w społeczności szkolnej (jako pasjonat),
  • czerpanie wiedzy i inspiracji,
  • doświadczanie pozytywnych emocji,
  • integrację społeczności ludzi z pasją.

Więcej informacji: wydarzenie na fejsbuku: Dni Ludzi z Pasją. Album ze zdjęciami tradycyjnie na Fb PoMocy.

Przypominamy! Pasja, zamiłowanie do czegoś jest czynnikiem chroniącym zdrowie psychiczne, umożliwia konstruktywne spędzanie czasu wolnego, rozwija kompetencje kluczowe, pomaga podejmować decyzje edukacyjne i zawodowe.