2017-02-25

Z radością informujemy, że nasz szkolny zespół BASE odniósł podwójny sukces w finale VIII Międzyszkolnego Przeglądu Zespołów Muzyki Rozrywkowej "GARAŻ nr 4"- zajął 2. miejsce oraz otrzymał Nagrodę Publiczności «Złote pałki»!

To nie wszystko, bo oprócz BASE, wyróżnienie otrzymał zespół Hot Stuff z liderem w osobie ucznia naszej szkoły - Tomasza Mackiewicza!

Członkom zespołu oraz opiekunom koła muzycznego gorąco gratulujemy i życzmy wielu sukcesów artystycznych! Wszystkich zapraszamy do obejrzenia filmików z konkursu na stronie Pomoc w XII LO na FB.

A tak podsumowali wydarzenie organizatorzy konkursu: - IV LO w Poznaniu:

«VIII edycja naszego Przeglądu zakończyła się 24.02 o godz. 20:30. Pozytywne emocje, muzyka, radość i dobra energia wypełniły wczoraj mury naszego LO. Wystąpiło wielu ciekawych, zdolnych młodych ludzi, dla których muzyka jest po prostu miłością. I to właśnie było czuć wczoraj. Wszyscy byliśmy tam z jednego powodu - miłości do muzyki. I to jest właśnie to doświadczenie, z którym zostaliśmy po wczorajszym dniu :) «