2017-01-23

Odliczanie ostatnich stu dni do matury rozpoczęte! Bal studniówkowy 21 stycznia 2017 roku na kilka godzin pozwolił jednak zapomnieć o przygotowaniach do tego egzaminu. Goszczący w hotelu Mercure maturzyści i grono pedagogiczne XII LO musieli ulec atmosferze zabawy. Bal otworzył polonez, któremu z dumą i lekkim wzruszeniem przyglądali się również rodzice maturzystów. W blasku fleszy uczniowie klas trzecich zaprezentowali się w tym tradycyjnym tańcu. Także po oficjalnej części na parkiecie nie zabrakło chętnych do tańca i wspólnej zabawy. Uczniom i nauczycielom, którzy po raz pierwszy spotkali się w tak niecodziennych okolicznościach, nietrudno było cieszyć się wspaniałym towarzystwem i urokiem tego wieczoru.