2017-01-29

Jak rozpocząć ferie zimowe? Prawie 50 osób przyszło do szkoły w piątek wieczorem, aby uczestniczyć w dyskusyjnej nocy filmowej! Najbardziej cieszy nas fakt, iż mogliśmy zaprezentować krótkometrażówki absolwentów i uczniów XII L.O.

Zakończyliśmy wspólnym ciepłym śniadaniem, przygotowanym przez P. Iwonę Wesołowską. Niektórzy z owsianką na wynos biegli na pociąg. Przy okazji zapisów na nockę filmową, udało nam się zebrać kilka książek do szkolnej biblioteki! Dodatkowo, dzięki pozostałym funduszom (zrzutka śniadaniowa), jedna z naszych uczennic właśnie przeszukuje księgarnie i antykwariaty poznańskie, aby dorzucić do biblioteki coś extra.

Wkład do organizacji wydarzenia wnieśli: Krystian 1c (pomysłodawca), Joanna 3b, Ada 3b, Wiktoria 1c, Natasza 3b, Dominika 1a, Krzysztof 1c, Davide 1c oraz wszyscy, którzy w dniu imprezy pomagali w przygotowywaniach, a rano w porządkach. Opiekunowie: Marcin Burzyński, Milena Mikołajczak, Barbara Pniewska, Piotr Pomostowski, Agata Fowles, Dorota Góral, Agata Piątek, Iwona Wesołowska.