2016-12-01

W środę 30.11.2016 r. zakończyliśmy w szkole tygodniową akcję zbierania funduszy na «Szlachetną paczkę». Złożyło się na nią kilka imprez i działań, począwszy od sprzedaży ciast i koncertu dla rodziców podczas wywiadówek i konsultacji, poprzez loterię fantową dla młodzieży, a skończywszy na koncercie z okazji Dnia Wolontariatu. Również dochód ze sprzedaży pączków podczas finału Turnieju Piłki Siatkowej został przeznaczony na zaopatrzenie paczki.

We wszystkie działania zaangażowały się: szkolny wolontariat (znany jako Młodzi Gniewni), Koło Muzyczne i - oczywiście - SU, który zajął się przygotowaniem i dostarczeniem świątecznej paczki.

Wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie całego wydarzenia, oraz (a może przede wszystkim) tym, którzy dołożyli swoją finansową cegiełkę - serdecznie dziękujemy!