2016-10-04

4 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Nasza szkoła, jak co roku, przyłączyła się do akcji ratowania bezdomnych czworonogich przyjaciół. Samorząd Uczniowski wpadł na pomysł organizacji kolejnego już kiermaszu ciast, w którego przygotowanie szczególnie zaangażowała się klasa 2d.

Z samego rana szkolny korytarz zamienił się w cukiernię - kusiły nas kolorowe babeczki, słodkie ciasta i pachnące pierniki. Największą furorę zrobił tort we wszystkich kolorach tęczy. Nawet nauczyciele nie potrafili sobie odmówić tej przyjemności. Wielu uczniów również chętnie skosztowało wypieków, okazując wsparcie tej inicjatywie. Możemy być dumni z powodzenia naszej akcji. Pozwoliła ona uzbierać pokaźną sumę, dzięki której wesprzemy bezdomne zwierzęta. Dziękujemy każdemu za okazanie serca i zapraszamy na kolejną edycję za rok!

Relacja: Daniel Kruk