2016-09-30

Piątek 30 września, długa przerwa, korytarz na pierwszym piętrze i nieprzebrany, żywiołowo reagujący tłum – tak wyglądał tegoroczny szkolny konkurs z okazji Dnia Chłopaka. Wszyscy czekali na to, kto zasłuży na tytuł Perfect Man’a. Kandydaci z różnych klas mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Musieli zaprezentować swoje męskie umiejętności w aż czterech konkurencjach. Czekało ich wiązanie krawata – tu za elegancję wykonania oraz indywidualny styl jury, w skład którego wchodziły koleżanki z klasy III C: Adrianna, Milena oraz Magda, doceniło aż trzech uczniów: Stanisława z klasy I C, Dominika z II E oraz Daniela z III C. Następnie chłopcy musieli zaprezentować swój strój. W tym przypadku bezkonkurencyjny był Mateusz z klasy III E, który specjalnie na tę okazję przygotował również makijaż. Perfekcję panów sprawdzono także w konkurencji wymagającej wiedzy na temat atrybutów eleganckiego mężczyzny oraz motoryzacji. Znajomość takich przedmiotów jak butonierka czy klips na banknoty oraz rozpoznanie marek najdroższych i najszybszych samochodów pozwoliły wyłonić zwycięzcę. Zdobywcą tytułu Perfect Man Dwunastego LO został Dominik z klasy II E. Na podium znaleźli się także: Daniel z III C oraz Stanisław z I C.

Wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym panom dziękujemy za zaciekłą rywalizację!

Relacja:Wiktoria Marciniak