2016-06-16

W czwartek 23 czerwca o godz. 1700 spektakl Poczekalnia  można było obejrzeć po raz drugi. I znów było warto!

9 czerwca 2016 r., przy okazji Dnia Ludzi z Pasją, w szkole miała miejsce premiera spektaklu Poczekalnia, zrealizowanego przez klasę 2B przy pomocy p. K. Węglickiej. Warto dodać, że scenariusz do przedstawienia został stworzony przez jednego z uczniów — Dariusza Dadeja. Akcja spektaklu toczyła się w tajemniczym miejscu, gdzie postacie zostają zmuszone do opowiedzenia historii swojego życia. Wspomnienia były bardzo przejmujące, co w połączeniu z świetną grą aktorską (Kamila Głębowska, Joanna Glensk, Jagoda Szczesiak, Lidia Świnoga, Adrianna Kołodziej, Adrianna Woźniak, Julia Minta, Jakub Serafin, Dariusz Dadej), budziło w widzach wiele emocji i refleksji. Wszystkich nieobecnych informujemy, że będzie można jeszcze nadrobić zaległości — planowany jest dodatkowy pokaz.

->