2015-09-11

W tym roku rajd integracyjny dla pierwszaków przygotowała moja klasa 2B. Nowi uczniowie Dwunastki bawili się i lepiej poznawali podczas rajdu do Bednar.  Motywem przewodnim były bajki Disneya, które przecież każdy zna…

Klasy  musiały się przebrać w taki sposób, by oddać klimat wcześniej wylosowanej  przez siebie bajki. A my, aby się wyróżnić, byliśmy czarnymi charakterami krążącymi między pierwszakami… Ocenialiśmy ubiór klasy oraz twórczą inwencję. Następnie były tańce, śpiewy i dużo zabawy. Pomysły świeżo upieczonych uczniów Dwunastki były zabawne, z przymrużeniem oka…Wygląda na to, że narybek jest utalentowany!

Odbył się też quiz sprawdzający „wiedzę” pierwszaków. Jednak najważniejsza nie była rywalizacja, a dobra zabawa. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na brawa, bo swój pierwszy sprawdzian z poczucia humoru zaliczyli na piątki i szóstki.

Mam nadzieję, że uczniowie klas pierwszych poczuli klimat naszej szkoły. Uwierzcie, u nas zawsze jest wesoło.

Lidia Świnoga