2015-10-15

Uroczyste spotkanie nauczycieli i uczniów było formą obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W programie znalazły się podziękowania i życzenia dla pedagogów, ogłoszenie wyników konkursu na ulubionego nauczyciela oraz program artystyczny w wykonaniu klasy 2B.

Zaszczytny tytuł nauczyciela Roku otrzymał (nie po raz pierwszy) p. Krzysztof Sobański. Serdecznie gratulujemy.

Zabawne Impresje bez tytułu, przygotowane przez klasę teatralną pod kierunkiem p. Katarzyny Węglickiej, dostarczyły widzom rozrywki i przyjemności. Podobał się zarówno pogrzeb (zabronionych dziś) produktów ze sklepiku szkolnego, jak i sen o szkole. Czy przedstawiona w spektaklu wizja szkoły stanie się inspiracją dla nauczycieli Dwunastki?