2018-02-10

9 lutego, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, miało miejsce niezwykłe wydarzenie - IX Międzyszkolny Przegląd Zespołów Muzycznych Garaż nr 4. Nie zabrakło na nim również naszego szkolnego zespołu - TAKIETAM. Podobnie jak w ubiegłym roku, także i teraz zespół stanął na podium! Różnorodnością muzyki, bogactwem gatunków i brzmień wywalczył III miejsce! To nie koniec osiągnięć - kapela TAKIETAM uzyskała także najbardziej prestiżową - naszym zdaniem - Nagrodę Publiczności.

Piosenki prezentowane w tym roku przez zespół TAKIETAM są autorskie, było to ich pierwsze publiczne wykonanie. Była to także ostatnia okazja, by posłuchać zespołu w takim składzie, NIESTETY maturzyści (fundament zespołu) nas opuszczają.

Skład kapeli: Igor Blandzi, Szymon Gajewski, Jacek Mrówczyński, Zuzanna Szczepaniak, Franciszek Wajdzik, Juliusz Gulewicz. Gratulujemy!