2018-09-03

3 września 2018 r. powitaliśmy nowy rok szkolny, a wraz z nim przede wszystkim pierwszoklasistów. Wśród nich po raz pierwszy znaleźli się uczniowie klasy sportowej utworzonej pod patronem Akademii Piłkarskiej Reissa. Uroczystość przygotowana przez klasy 2A, 2C i 2D była także okazją dla Rady Rodziców - z panią Agnieszką Narożną na czele - do otwarcia nowego miejsca służącego naszym uczniom do wypoczynku i nauki. Skwerek Marii to siłownia zewnętrzna, ławki, alejki, zadbana zieleń i kącik do lekcji na świeżym powietrzu - wszystko w ramach największego zeszłorocznego projektu Rady Rodziców, która w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie zapomniała również o nagrodach i podziękowaniach dla uczniów wspierających jego realizację. Podczas uroczystości nie zabrakło wystąpienia pani dyrektor Grażyny Koprowskiej. O nowych wyzwaniach, życiowych planach i rozwijaniu własnych pasji mówił także przewodniczący SU Krzysztof Neldner z klasy 3B.  Spotkanie uatrakcyjnił występ szkolnego zespołu muzycznego.