2014-09-12

12 września, po dwóch tygodniach nauki w nowej szkole, razem z innymi pierwszakami uczestniczyłam w rajdzie integracyjnym. Organizacją całego przedsięwzięcia zajęła się klasa II b. Przede wszystkim my, pierwszaki, mieliśmy się przebrać. Każda klasa reprezentowała jedno, wcześniej wylosowane, pokolenie charakterystyczne dla XX wieku. Moja klasa przeniosła się w lata 50. i 60. Było kolorowo, śmiesznie i po prostu na luzie.

Nie spodziewałam się, że wszyscy będą się tak dobrze bawić. Po kilku godzinach miałam wrażenie, że znam tych ludzi od dawna i to nie tylko w ramach mojej klasy. Połowę rajdu spędziłam z klasą matematyczno-informatyczną, choć sama jestem z artystycznej.

Wszyscy byli dla siebie mili, a klasy dopingowały się wzajemnie podczas kolejnych konkurencji. Ostatecznie jednak wygrała klasa biologiczno-chemiczna, a nagrodą jest jeden dzień bez pytania… marzenie każdego ucznia!

Cóż, za rok to moja klasa będzie organizować taki rajd, bo wtedy to my będziemy II b.

rajd integracyjny - stroje, konkursy, zabawa

Warto wiedzieć więcej

Zdjęcia wykonała p. Urszula Rodak http://www.studiomarco.pl. Dziękujemy! Można je oglądać na stronie Dwunastki i na szkolnym facebooku. Ale to nie wszystko. P. Rodak ofiarowała nam w prezencie papierowe (!) odbitki. Zapraszamy do galerii na parterze.