2017-09-14

Uroczyste spotkanie nauczycieli i uczniów było formą obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W programie znalazły się podziękowania i życzenia dla pedagogów, ogłoszenie wyników konkursu na ulubionego nauczyciela oraz program artystyczny w wykonaniu (to już tradycja) klasy 2B.

Zaszczytny tytuł Nauczyciela Roku otrzymał p. Przemysław Głowacz. Serdecznie gratulujemy.

W spotkaniu uczestniczyli goście z Ukrainy, przebywający w Poznaniu w ramach wymiany uczniowskiej.

Spektakl z repertuaru kabaretu «Dudek» pt. Kolejka, przygotowany przez klasę teatralną pod kierunkiem p. Krzysztofa Bromberka, rozbawił widzów i dostarczył im chwili rozrywki. Z gorącym przyjęciem spotkał się także występ szkolnego zespołu muzycznego BASE (Kamil, Jakub, Mikołaj) i solistek Zuzanny i Klaudii.