2017-10-08

4 października to Światowy Dzień Zwierząt. Jak co roku z tej okazji zorganizowano wewnątrzszkolny kiermasz ciast mający na celu zbiórkę pieniędzy na cel iście szlachetny. Mowa oczywiście o finansowym wsparciu schroniska dla zwierząt. Chętnych do podzielenia się słodką pasją przybywa. Przy stole pełnym pyszności nikt nie przeszedł obojętnie. Organizatorzy przebrali się nawet za różne zwierzęta, co z pewnością podziałało na wyobraźnię wszystkich członków społecznosci szkolnej. Udało się zebrać dosyć pokaźną sumę, która została wydana na zakup pokarmu i zabawek dla zwierzaków. Właściciele Schroniska w Skałowie byli niezmiernie wdzięczni za pomoc, a my w ten sposób spełniliśmy obowiązek wobec naszych «braci mniejszych». Organizatorzy - klasa 3D - dziękują za okazanie serca i zapraszają na kolejną edycję w przyszłym roku.