2016-09-09

9 września 2016 r. wieś Bednary gościła uczestników rajdu integracyjnego klas pierwszych. Tak widziała tę imprezę jedna ze współorganizatorek:

Klasa 2B przygotowała dla nowych uczniów szereg konkurencji – uczniowie zbierali po drodze koperty z pytaniami na temat wylosowanych filmów, przedstawiali scenki z klasycznych serii kinowych oraz wzięli udział w tematycznym quizie. Każda z klas przedstawiła „swój film” w bardzo zabawny i kreatywny sposób, parodiując postacie, wtrącając gry słowne odwołujące się do popkultury, czy nawet «beatboxując» utwór przewodni (pozdrowienia dla Huberta z klasy IF, który zabawiał publikę swoimi umiejętnościami, w czasie kiedy sędziowie zliczali punkty ). Uczniowie klasy 2B jednoznacznie stwierdzili, że tego roku poprzeczka była bardzo wysoko podniesiona – dlatego jury musiało wybrać aż dwóch zwycięzców. Klasy IE i IF, które przedstawiły swoją interpretację Jamesa Bonda i Gwiezdnych Wojen zajęły pierwsze miejsce i tym samym uzyskały w nagrodę dodatkowy dzień bez pytania! Gratulujemy!

Relacja: Kinga Prais