2016-12-01

Wyniki końcowe

Mamy przyjemność powiadomić, iż zwycięzcą szkolnego turnieju siatkarskiego została - po bardzo wyrównanym meczu z klasą 3E - klasa 3A. Rozgrywki turniejowe, wspaniale zorganizowane przez młodzież z klasy 3B, a zwłaszcza finał, dostarczyły wielu pięknych przeżyć i wrażeń. Polecamy galerię zdjęć.

Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

Wielki finał

2 grudnia 2016 r. o godz. 11.15 mecz o 1 miejsce między 3A i 3E

2 grudnia 2016 r. o godz. 8.20 mecz o 3 miejsce między 1A i 3C

W przerwie program artystyczny.

Inauguracja mistrzostw

7 października 2016 r. odbyło się losowanie oraz otwarcie Mistrzostw XII LO w Piłce Siatkowej. Całe wydarzenie zostało przygotowane przez Sebastiana Kosuta, Eryka Walkowiaka, Kubę Serafina oraz Dariusza Dadeja z klasy 3B. Mecze odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 15 i będą rozgrywane przez kolejne dwa miesiące. Całą imprezę zakończy wielki finał, który zaplanowany jest na piątek 25 listopada. warto wspomnieć, że w turnieju bierze udział drużyna złożona z nauczycieli z naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich głodnych wrażeń kibiców do czynnego kibicowania oraz śledzenia wydarzenia na facebooku, gdzie zamieszczane są najświeższe informacje oraz zdjęcia.